26

در نشست هم اندیشی شهردار منطقه ۱۰ مشهد مقدس با رئیس کانون وکلای دادگستری خراسان مطرح شد

برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور ارتقاء آگاهی حقوقی اعضا شورای اجتماعی محلات
- لزوم افزایش اطلاعات حقوقی شهروندان در زمینه مدیریت شهری

در این نشست که به منظور تبریک انتصاب جناب آقای دکتر زاهدیان و در راستای تعامل و هم افزایی بیشتر برگزار شد، ریاست محترم کانون اظهار نمودند کانون وکلا در ایفای وظایف اجتماعی خود به عنوان یک نهاد مدنی اصیل، مستقل و دیرپا متعهد است. کانون برای حل مشکلات حقوق شهروندی نیز تمام قد آماده تعامل در کنار مردم و حاکمیت است.
خوشبختانه کمیسیون حقوقی شورای شهر نیز تاکنون با انجام اقدامات مختلف،  فعالیت بسیار تاثیر گذاری داشته است. به تناسب افزایش اطلاعات حقوقی شهروندان، تخلفات حوزه حقوقی در مدیریت شهری کاهش پیدا می کند. برگزاری جلسات با شهروندان و آموزش مباحث حقوقی به زبان ساده می تواند در دستور کار قرار بگیرد.


جناب آقای مهندس احمد حافظ در این نشست اظهار نمودند: با توجه به تشکیل ستاد صیانت از حقوق شهرنشینی و شروع مراحل اجرایی فصل سوم منشور حقوق شهرنشینی در منطقه ۱۰ ، تعامل و همکاری های مشترک این منطقه و کانون وکلا از اهمیت خاصی برخوردار است.

ایشان ادامه دادند: برگزاری کارگاه هایی در راستای افزایش آگاهی حقوقی برای اعضای شورای اجتماعی محلات و  افزایش اطلاع رسانی ها در زمینه های حقوقی برای شهروندان، موجب کاهش بسیاری از هزینه ها خواهد شد که در تلاش هستیم در این راستا اقداماتی را اجرایی کنیم.
 

روابط عمومي
كانون وكلاي دادگستري خراسان

عملیات: ایمیل | لینک مستقیم |